Říjen 2011

Návrat.

7. října 2011 v 15:19 | Slečna Pé
Někdy, když zavřu oči, předstírám, že jsem v pohodě,
ale nikdy to není dost..

Tak. Možná se divíte, že jsem se vůbec po tak dlouhé době vrátila. Popravdě, já se divím taky. Je to zvláštní ohlédnout se zpět, přečíst si staré články, kouknout na oblíbené stránky.
Od doby, co jsem tu byla naposledy uběhla šíleně dlouhá doba a je mi líto, že asi jen tak nepochopíte souvislosti. Nepochopíte moje nynější chování, mé nálady, má rozhodnutí a mé názory. Asi zezačátku nepochopíte skoro nic, ale nebojte, já se Vám to postupem času budu snažit co nejšetrněji podat. Rozhodně se mě neptejte, jak se mám, tenhle dotaz je prostě tabu, protože pak dokážu být hodně nepříjemná (:D).
No, a co návratem sleduju? Hej, nevím. Život je plný rozhodnutí a já se rozhodla, že si zase zkusím psát blog. Vážně potřebuju místo, kde můžu být sama sebou, kde se můžu jen tak ze všeho vypsat a dostat to ze sebe celkem přijatelnější formou, než rozbíjením věcí a křičením nebo pláčem. - Jo, život nabral zajímavý obrátky a to depresivní počasí, tomu moc nepřidává. Ale - stejně tak, jako jednou přestane pršet a vyjde sluníčko, tak jednou se všechno k dobrému obrátí, jednou, jednou bude líp, aspoň doufám.

Je fajn být zpět, snad mi to vydrží..
Slečna Pé (dříve Borůvková slečna)